Menu Zavřeno

Servis a údržba

Provádíte pravidelnou kontrolu vaší ploché střechy a terasy?

Jestliže vaše odpověď zní ne, měli byste nejen ploché střeše, ale i terase věnovat více pozornosti. Díky naší dlouholeté práci v oboru plochých střech a teras víme, že až 80 % závad je způsobeno právě podceněním pravidelných kontrol a udržovacích procesů.

Patříte k lidem, kteří po realizaci střechy nechají čas plynout a její kontrolu už neřeší? Tak vězte, že investice do pravidelných kontrol se silně vyplácí. Pokud by totiž vznikla škoda, která by střechu poškodila a vy jste se pravidelné revizi doposud vyhýbali, může se stát, že pojišťovna vám pojistku ani reklamaci neuzná.

Předejděte zbytečným problémům

Abyste se vyhnuli problémům se střechou, doporučujeme kontrolu plochých střech a teras provádět alespoň jednou nebo dvakrát ročně.

Kdy přesně si naplánovat kontrolu střechy a terasy? Proč?

Doporučujeme tento úkon naplánovat na konec zimy a poté na konci léta. Protože zima může střechu poškodit mrazem a sněhem, léto naopak vysokými teplotami a bouřkami.

Proč pravidelná kontrola střechy a terasy?

Díky pravidelným kontrolám střechy, alespoň dvakrát ročně, předejdete závadám velkých rozměrů a také se vyhnete vysokým nákladům spojených s opravami střechy.

Pravidelnou kontrolou střechy a terasy zároveň splníte vaši povinnost dle platných českých norem, včetně požadavku pro majitele objektů dle ČSN 73 1901-1:2020.

Název služby Cena Poznámka
Zjištování poruchy technikem. Za prohlídku a posouzení stavu střechy

Při zjišťování závad jsou provedeny sondy do střešního pláště a zjištění závad v konstrukci střechy.
V případě nezjištění závady, cena činí 1.913,-Kč bez DPH za dopravu a paušál.

od 5.000,- Kč bez DPH (u rodinných domů maximálně 1 patrových do 170m2)
Zjištování poruchy technikem. Za prohlídku a posouzení stavu střechy

Při zjišťování závad jsou provedeny sondy do střešního pláště a zjištění závad v konstrukci střechy, za zabezpečení proti sesuvu střešní krytiny.
V případě nezjištění závady, cena činí 1.913,-Kč bez DPH za dopravu a paušál.

od 8.000,- Kč bez DPH (střech nad 200 m2 – bytové domy neprovádíme)